Skip to main content

ПРО НАС

  • Код ЄДРПОУ 32444528
  • Ліцензія наявна (наказ МОЗ України від 16.08.2018 №1507 п.35 реєстраційне досьє від 08.08.2018 №09/0808-М)

Сучасний лікувально-діагностичний заклад міста Харкова, розташований на території Московського району за адресою: вулиця Івана Камишева, 8, телефон 725-08-14, має першу акредитаційну категорію та ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю: організація і управління охороною здоров’я, дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія, клінічна лабораторна діагностика (Реєстраційне досьє від 08.08.2018 № 09/0808-М, затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України 16.08.2018 № 1507).

Диспансером надається спеціалізована дермато-венерологічна допомога мешканцям Московського району та частково Немишлянського району міста Харкова, чисельність яких складає 349 523 особи, з них дорослі – 298119.

Багато років КНП «МШВД №2» ХМР є клінічною бозою ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України щодо опробації та впровадження нових клінічних та клініко-діагностичних розробок.

Керівник підприємства

З 1984 року колектив очолює головний лікар Мужичук Володимир Вікторович – досвідчений та талановитий управлінець, відмінний організатор, кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії з організації та управління охороною здоров’я та вищої категорії з дермато-венерології.

Мужичук В.В. – сучасний керівник, який здатен оперативно приймати важкі та важливі рішення, має великий життєвий, лікарський, науково-педагогічний досвід, лікар, який любє своє діло. Усі його дії направлені на покращення діяльності диспансеру, завжди прислухається та підтриміє ініціативи співробітників. Впроваджує сучасні клінічні та клініко-діагностичні розробки у діяльність диспансеру, які спрамовані на покращення якості надання дермато-венерологічної допомоги. За час роботи неодноразово бів нагороджений Почесними грамотами та Подяками різних рівнів. У 2006 був удостоєний звання «Ділова людина України».

Команда однодумців

Багато років вірними та надійними помічниками та однодумцями, які забезпечують відповідальні ділянки роботи підприємства, є:

  • завідувач диспансерним дермато-венерологічним відділенням Агапова Ірина Ростиславівна,
  • завідувач клініко-діагностичної лабораторії Бродська Ольга Михайлівна,
  • старша сестра медична Литвиненко Зінаїда Олексіївна,
  • головний бухгалтер Глусцова Олена Миколаївна,
  • економіст Шкарта Тетяна Олегівна,
  • голова профспілкового комітету Тарасенко Олена Борисівна,
  • інспектор з кадрів Криштальян Вікторія Віталіївна,
  • завідувач господарства Івакіна Ніна Миколаївна.

Колектив КНП «МШВД №2» ХМР нараховує 56 співробітників: лікарів, середнього та молодшого медичного, адміністративного та обслуговуючого персоналу.

Наші приоритети

КНП «МШВД №2» ХМР має першу акредитаційну категорію (акредитаційний сертифікат серії МЗ №001489 від 04.07.2016 року, реєстраційний ромер 0301) та ліцензію, затверджену наказом МОЗ України від 16.08.2018 №1507 (реєстраційне досьє від 08.08.2018 №09/0808-М) на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю: організація і управління охороною здоров’я, дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія, клінічна лабораторна діагностика.

Приоритетним направленням роботи диспансеру є рання діагностика, своечасне лікування, диспансерний нагляд за пацієнтами з острими хронічними захворюваннями шкіри, захворюваннями, що передаються статевим шляхом, венеричними захворюваннями, профілактика заразних та венеричних захворювань, санітарно-просвітня робота серед підлітків щодо морально-гігієнічного виховання та здорового способу життя, що безпосередньо сприяє укріпленню здоров’я мешканців Московського району міста Харкова та генофонду нації.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, за необхідності, диспансерний нагляд, підбір комплексного лікування відповідно до протоколу з використанням перевірених високоефективних методик – все це надає можливість успішно лікувати важкі дерматози як: псоріаз, екзема, пухирчатка, інші пузирні дерматити, червоний плаский лишай, дерматити (атопічний, алергічний, контактний, себорейний), нейродерміт, іхтіоз, кератоз шкіри, алопецію (очагову, себорейну, андрогенну, дифузну) піодерміти, вугрову хворобу (акне), розалес, грибкові захворювання шкіри, волосся та нігтів (руброфітія, епідермофітія, мікроспорія гладкої шкіри та влосистої частини голови), лишай (висівкоподібний, рожевий Жибера), герпес, кропив’янка, демодекоз, ерітема (коловидна Дарна, мігруюча, мультиформна, сонячна, вузловата, фіксована та інше), короста (очагова, розповсюджена, ускладнена), новоутровання шкіри (папіломи, кератоми, бородавки), контагіозний молюск, невуси, вітіліго, некробіоз шкіри ліпоїдний, оніхії, омозоленість, дистрофію волосся та нігтів.

На базі нашого диспансеру можливо перевірити родимки, пігментні новоутворення шкіри та слизових оболонок за допомогою дерматоскопії.

Дерматоскопія дозволяє вивчити не тільки поверхню шкірних утворень, але і заглянути глибне, що надає вожливості стандартної вірусної діагностики.

Дерматоскопія – це новий широковикористований метод діагностики мелономи.

Лікарі КНП «МШВД №2» ХМР проводят видалення доброякісних новоутворень, бородавок, кератом, гамангіом, невусів (родимок) за допомогою сучасного метода кріодеструкції.

Кріодеструкція – це методика лікування доброякісних новоутворень шкіри за допомогою охолодження тканин рідким азотом. У багатьої випадках даний метод видалення новоустворень шкіри може успішно замінити хірургічне втручання. Ця процедура абсолютно безболісна, при її виконанні не буває кровотечі, не залишається шрамів та спайок.

Прийом дітей із шкірною патологією проводять лікарі-дерматовенерологи вищої категорії, які мають сертифікат з дитячої дерматовенерології.