Skip to main content

Перелік медичних послуг

У диспансері можна перевірити родимку (невус) або інше пігментне новоутворення на шкірі та слизових оболонках за допомогою дерматоскопії.

Дерматоскопія – це унікальний неінвазивний діагностичний метод дослідження, який дозволяє визуалізувати структури епідермісу та сосочкового шару шкіри. Особливість даного методу у тому, що він дозволяє встановити ступень небезпеки новоутворенн на самій ранній стадії, виявити меланому. Також використовується у діагностиці непухлиноподібних захворювань шкіри (псоріаз, червоний плаский лишай, рожевий лишай та інше).

Даний метод дозволяє визначити лікування при шкірних захворюваннях, контролювати його у динаміці та на підставі виявлених ознак визначити ефективність даного типу терапії.

У дерматовенерологічній практиці використання методи дерматоскопії дає можливість правильного вибору способу лікування різноманітних невусів. На тілі людини може бути безліч різних невусів і усі їх видалити неможливо, тому завдяки дерматоскопії виявляються та видаляються тількі ті невуси, які є найбільш небезпечними.

Дерматоскопія дозволяє деферинцирувати різноманітні захворювання шкіри волосистої частини голови, волосся, захворювання нігтів та визначити тактику лікування.

Видалення доброякісних новоутворень: бородавки, папіломи, ангіоми, гематоми, кератоми, дерматофіброми, ліпоми та інше.

Видалення доброякісних новоутворень після візуального огляду і методом дерматоскопії у диспансері проводиться з використанням методу креодиструкції рідким азотом або електроножем (апарат для високочастотної електрохірургії).

Кріотерапія – це лікування холодом при допомозі рідкого азоту, який має температуру мінус 195 градусів, корисні властивості якого активно використовуються як у дерматології, так і в косметології.

У диспансері надається послуга з кріомасажу шкіри обличчя та волосистої частини голови. Користь від такого масажу:

  • Укріплення судин
  • Покращення роботи кровеносних та лімфатичних судин
  • Покращення роботи сальних залоз
  • Омолодження шкіри обличчя
  • Позбавлення від неглибоких зморшок
  • Звуження та очищення пор
  • Освітлення шкіри обличчя, позбавлення від пігментних плям
  • Позитивний ефект при лікуванні демодекозу (підшкірний кліщ) та розаце (рожеві вугрі)
  • Стимулювання росту волосся
  • Лікування шкіри голови та волосся (жирна себорея, алопеція, посилення росту волосся для густоти).

У диспансері працює кабінет № 3 (перший поверх), у якому проводяться медичні огляди на підставі МОЗ України від 23.07.2002 №280, для огляду працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення и може привести до розповсюдження інфекційних захворювань.